סנטוריני

גלו את יופיין של הערים היווניות
אתה נמצא כאן: דף הבית Cruise-Destinations Mediterranean Greece Overview

יוון

יוון ממוקמת בים התיכון, באזור הדרום מזרחי של אירופה. המדינה, על אייה הגדולים והקטנים הרבים, מוקפת בים האגאי במזרח ובדרום, ובים היוני במערב

יוון גובלת באלבניה, מקדוניה ובולגריה בצפון ובטורקיה במזרח. היא כנראה ידועה יותר מכל בשל המורשת האדירה של העממים העתיקים, אשר הפכו אותה לערש התרבות המודרנית.

היוונים והרומאים הולידו יחדיו את האימפריה הביזנטית רבת העוצמה והענקית, בשנת 330 לספירה, והיא הייתה בעלת עוצמה צבאית והשפעה תרבותית מרכזית במשך למעלה מאלף שנה. במשך התקופה הניאו-קלאסית שהתפשטה באירופה כולה בסביבות שנת 1800, אינטלקטואלים יווניים רבים נמלטו לאיטליה ולמקומות אחרים באירופה, ותרמו את תרומתם לתקופה זו בזכות היצירות היווניות העתיקות שחדרו לתרבות למערב אירופה.

כיום, יוון מהווה מקור משיכה לנופשים בהפלגות, ובכלל באוניות של MSC מגיעות ליעדים מרובים במדינה - אתונה גיתיון, וולוס, הרקליון (בכרתים), קטקולון וארגוסטולי (המוכרת יותר בשם קפלוניה, שבה מתרחשת עלילת הרומן "המנדולינה של קפטן קורלי").

יש, כמובן, כמות אדירה של דברים לראות ולעשות ביעדים אלו, המציעים אתרים עתיקים ומודרניים, בנוסף לחופים נפלאים ובישול ים תיכוני טרי. באמת כדאי להצטרף לחבילת טיולים שלנו, המבקרת במיטב היעדים היווניים, לא רק כדי לנצל את הדילים המשתלמים ביותר, אלא בשל המדריכים שלנו, השופעים ידע ויכולים לעזור לכם לנצל את חופשתכם ביעילות המרבית.

מידע נוסף

חיפוש הפלגה
יעדים נבחרים
Cruise to Heraklion - Greece - Mediterranean - MSC Cruises
לעיר הרקליון יש מקום של כבוד במיתולוגיה היוונית וחלק נכבד בהתפתחות התרבות היוונית
Cruise to Mykonos - Greece - Mediterranean - MSC Cruises
מיקונוס הינו האי המפורסם ביותר בקבוצת האיים הקיקלאדיים אשר מאכלס כמיליון נופשים מדי שנה 

MSC World